O nas

MEDIA O NASZYCH REALIZACJACH

MUZYKA i TECHNOLOGIA o ENERGY 2000 w Katowicach

“W obiekcie pojawiły się topowe rozwiązania sprzętowe, znane z największych festiwali i produkcji telewizyjnych na świecie. Dzięki temu obiekt stał się nie tylko najlepiej wyposażoną dyskoteką w Polsce, ale i jednym z niewielu klubów w Europie, gdzie pracują riderowe rozwiązania.”

UPTONE o Teście Nagłośnień w WISE CLUBS

“Taka okazja nie zdarza się często! W jednym miejscu będziecie mieli możliwość usłyszeć sporo profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego topowych marek!”

MIXMAG o Szpitalna 1 w Krakowie

Znana DJ z Lizbony VIOLET powiedziała o klubie: “Playing at Szpitalna1 was one of my highlights of 2017. The staff and promoter crew were really vibey and friendly and the club had an amazing layout. The room I played was like a tunnel, a proper rave cave with some of the best sounding systems I’ve witnessed while touring – entering…

MUZYKA i TECHNOLOGIA o WISE CLUBS:

“W tym miesiącu do grona partnerów naszego wydawnictwa dołączyła firma specjalizująca się w realizacji instalacji w klubach muzycznych i lokalach rozrywkowych. Z tej okazji rozmawiamy z jednym z jej założycieli Łukaszem Gaździkiem, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat ich działalności.”

ZAUFALI NAM